Millennium Surgical to nowoczesny ośrodek medyczno-dentystyczny w Chicago. Wyróżnia nas wysoki poziom merytoryczny personelu oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych rekonstrukcji zębów, szczęk, twarzy w tym prac implantologicznych i specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

Klinika wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych firm. Nie uznajemy kompromisów, używamy tylko materiałów i sprzętu najwyższej jakości. Priorytetem jest bezpieczeństwo Pacjenta, wszystkie używane narzędzia i instrumenty są sterylizowane lub jednorazowe.

Posiadamy pełną gamę urządzeń do diagnostyki radiologicznej, w tym tomograf komputerowy Vatech z możliwością obrazowania zarówno całej czaszki, jak również tylko małego wycinka, dzięki któremu uzyskujemy precyzyjne, trójwymiarowe obrazy i najmniejszą możliwą dawkę promieniowania. Tomografia 3D daje możliwość prawidłowego zaplanowania zabiegów z dokładnością do setnych części milimetra i pomaga wyeliminować możliwość wystąpienia powikłań. Wszystko to ma służyć bezpieczeństwu naszych Pacjentów oraz wpływać na długoletnie, doskonałe wyniki leczenia implantologicznego.

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu komputerowemu wytłumaczymy Państwu zasady leczenia i wirtualnie przeprowadzimy zabiegi implantologiczne w 3D, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i precyzję procedury chirurgicznej.