Bart Nierzwicki , MD, DMD, PhD, FACS

Board-certified Oral and Maxillofacial Surgeon

Send Email


PIERWSZA WIZYTA

NASZA KLINIKA

Millennium Surgical to nowoczesny ośrodek medyczno-dentystyczny w Chicago. Wyróżnia nas wysoki poziom merytoryczny personelu oraz wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych rekonstrukcji zębów, szczęk, twarzy w tym prac implantologicznych i specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

Klinika wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych firm. Nie uznajemy kompromisów, używamy tylko materiałów i sprzętu najwyższej jakości. Priorytetem jest bezpieczeństwo Pacjenta, wszystkie używane narzędzia i instrumenty są sterylizowane lub jednorazowe.

Posiadamy pełną gamę urządzeń do diagnostyki radiologicznej, w tym tomograf komputerowy Vatech z możliwością obrazowania zarówno całej czaszki, jak również tylko małego wycinka, dzięki któremu uzyskujemy precyzyjne, trójwymiarowe obrazy i najmniejszą możliwą dawkę promieniowania. Tomografia 3D daje możliwość prawidłowego zaplanowania zabiegów z dokładnością do setnych części milimetra i pomaga wyeliminować możliwość wystąpienia powikłań. Wszystko to ma służyć bezpieczeństwu naszych Pacjentów oraz wpływać na długoletnie, doskonałe wyniki leczenia implantologicznego.

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu komputerowemu wytłumaczymy Państwu zasady leczenia i wirtualnie przeprowadzimy zabiegi implantologiczne w 3D, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i precyzję procedury chirurgicznej.

Zobacz zdjecia

 

PIERWSZA WIZYTA

Pierwsza wizyta to konsultacja, w trakcie której dr Nierzwicki przedstawi pełną diagnozę, oraz omówi dostępne metody leczenia. Zwykle zabieg chirurgiczny może odbyć się tego samego dnia co konsultacja. Może jednak okazać się, iż wywiad kliniczny lub wybrany plan leczenia są na tyle złożone że wymagają odrębnej wizyty.

Uprzejmie prosimy o dostarczenie następujących niezbędnych informacji na pierwszą wizytę:

  • skierowanie oraz wszelkie dostępne zdjęcia rentgenowskie
  • dokładną i aktualną listę przyjmowanych leków
  • infomacje o ubezpieczeniu dentystycznym i/lub medycznym

UWAGA: pacjentom nieletnim musi towarzyszyć osoba pełnoletnia, najlepiej rodzic lub opiekun prawny.

Jeśli to możliwe, w celu usprawnienia procesu rejestracji, uprzejmie prosimy wypełnić następujący formularz on-line:

REJESTRACJA

W trosce o optymalizację kosztów leczenia, prosimy o przedstawienie aktualnych danych ubezpieczenia dentystycznego (i/lub medycznego). W Państwa imieniu dopełnimy wszystkich formalności związanych z pokryciem kosztów leczenia przez ubezpieczyciela. Dołożymy wszelkich starań, aby dokładnie ustalić korzyści wynikające z posiadanego ubezpieczenia, oraz wynegocjować najdogodniejszą opcję finansową.

Dla wygody naszych Pacjentów honorujemy większość kart płatniczych i kredytowych: Visa, MasterCard, Discover, AmericanExpress. Oferujemy również dogodne metody finansowania w ratach: CareCredit, LendingClub i GreenSky.